Nástěnka

Odpolední vyučování v pondělí (tj. 7. a 8. vyučovací hodina - předmět ČSP) probíhá jednou za 14 dní. První skupina (to je ta, která má na AJ pana učitele Reckziegela) má první odpoledku 11.9. a druhá skupina (AJ- pí uč. Novotná) má 11.9. pouze pět hodin a odpoledku má od 18.9. každých 14 dní.

14.12. 2017

Vážení rodiče,

v pátek 22. 12. pojedeme s dětmi na bruslení na zimní stadion v Rakovníku, který budeme mít pronajatý jen pro sebe od 8.00 do 9.30 hod. Odjezd od školy proto bude již v 7.00 hod. Pojedeme autobusem, který nám zdarma poskytne pan Pospíšil, za což mu velmi děkuji! Na bruslení dejte dětem brusle, nutná je přilba – nejlépe lyžařská, ale stačí i cyklistická, rukavice a chrániče podle vašeho uvážení. Pokud děti nebudou mít brusle, je na stadionu za poplatek 40,- Kč možnost vypůjčení.  Po skončení bruslení se autobusem vrátíme zpět do školy, kde si s dětmi uděláme ve třídě vánoční besídku. Máte-li možnost, pošlete prosím trochu cukroví a jeden dáreček do tomboly. Vyučování bude v pátek konVstupné na stadion činí 10,- Kč na hodinu a dítě. Celá akce by tedy díky přispění pana Pospíšila  měla na jedno dítě stát pouze 15 Kč za vstup a případně 40,- Kč za půjčení bruslí.

Všem Vám přeji krásné a klidné vánoční svátky, pohodu a do Nového roku jen to nejlepší.

čit po páté vyučovací hodině, tj. ve 12.20 hod.

INFORMACE KE ŠKOLE V PŘÍRODĚ

Vážení rodiče, připomínám, že do 2. května  je potřeba zaplatit zálohu na školu v přírodě, která se bude konat v termínu 7. - 12. června 2018 v Lesní chatě Kořenov.

Mgr. Pavla Frolíková

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

se konají 19/4 2018 od 17.00 hod.