Nástěnka

6.12.2018 navštívíme s dětmi rotundu sv.Martina na pražském Vyšehradě. Společně s lektory se navnadíme na adventní čas a na blížící se Vánoce. Během dopoledne nás čeká program O biskupovi Martinovi a světlech na cestě, který je symbolický i pro tento den (sv. Mikuláš). Děti budou do programu interaktivně zapojeny a dozví se, co měli tito dva svatí společného a jak souvisí s Vánocemi. Tento program je pro děti zdarma.

Odjezd:  7.30 (od školy)

Předpokládaný návrat:  cca.13.00 (neodhlašovat oběd)

Doprava:  100,-Kč

S sebouteplé oblečení a obuv, šálu, čepici, rukavice (v rotundě bude zima a budeme i venku), batůžek, svačinu, pití, kapesníky, čip, kinedryl, igelitový sáček v případě nevolnosti. Nedávejte dětem žádné hračky, ani věci, které s sebou nepotřebují.

• V letošním školním roce se již nebudou sbírat víčka z PET lahví.
  • Sběr šípků, citronové a pomerančové kůry opět pokračuje. Vše se odevzdává paní učitelce Lukavské do 3.B.
  • Projekt "Ovoce do škol" také pokračuje.